Politika kvality SPOLOČNOSTI

ZUS servis, s.r.o. je spoločnosťou orientovanou na kovoobrábanie, realizáciu stavieb a opravy VTZ . Stratégia vedenia spoločnosti, ktorej súčasťou je aj politika kvality, dáva základné predpoklady pre dlhodobú prosperitu spoločnosti, je zameraná na trvalé uspokojovanie potrieb zákazníka, upevňovanie pozície na trhu, zvyšovanie prosperity spoločnosti, rast spokojnosti zamestnancov a pozitívny vplyv na okolie.

Politika kvality je vrcholovým dokumentom, ktorým sa spoločnosť ZUS servis, s.r.o.  zaväzuje riadiť pri svojej činnosti a rozvoji aktivít. Vedenie spoločnosti sa zaväzuje zabezpečiť všetky potrebné zdroje na činnosť spoločnosti a jej trvalé zlepšovanie.

Vedenie spoločnosti ZUS servis, s.r.o.  si stanovuje nasledovné princípy:

• Stabilizovať pozíciu na trhu a zabezpečovať podmienky pre jej ďalší rozvoj
  • Definovať hlavné procesy, majiteľov procesov, systematicky merať spôsobilosť a výkonnosť procesov, analyzovať výsledky procesov
  • Trvale uspokojovať požiadavky svojich zákazníkov
  • Aktívne zapojiť všetkých pracovníkov do neustáleho zvyšovania kvality
  • Všestranne vzdelávať všetkých zamestnancov
  • Neustále zlepšovať výkonnosť spoločnosti a kvality produktu

Dlhodobé ciele kvality:

• Dodávať výrobky bez reklamácií
  • Plniť termíny dodávok
  • Vďaka dôslednému monitoringu našich zákazníkov dosiahnuť 100 % vymožiteľnosť pohľadávok

ZUS servis s.r.o.

pilnik.vladimir@zsnp.sk

Priemyselná 12
Žiar nad Hronom

+421902907093

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode